Ortaya Karışık / Hayat Dediğin 4 - Oyunperest

Ortaya Karışık / Hayat Dediğin 4

95.00 66.50

Dizi: Çocuk Kitaplığı
Seri: Çocuk Kitaplığı
Özgün Dili: Türkçe
Çizer: Bala Erfidan
Boyutlar: 13,5×19,5 cm
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 96
Basım Tarihi: Haziran 2024
ISBN: 978-625-94705-2-8

Stok kodu: ortaya-karisik-4 Kategoriler: , ,

Normal, sıradan bir çocuk olmak isterken kendini sürekli farklı bir maceranın içinde bulan Nefes’in başı yine dertte!
Nefes’in en sevdiği şey, günlük tutmak. En büyük kâbusuysa, günlüğünü başkalarının okuması! Nefes, çok sevdiği günlüğü Minti’yi annesinin meraklı bakışlarından korumak isterken bir şeyi hesaba katmıyor: Ya günlüğünü tek okumak isteyen annesi değilse? Sınıf arkadaşlarının, Minti’yi ele geçirmesi üzerine talihsizlikler yaşayan Nefes, yaşadığı utançla baş etmeye çalışırken hayata ve insanlara farklı açılardan bakmanın yollarını da öğreniyor. Bu sırada çok önemli bir şeyi daha fark ediyor: Sevginin olduğu yerde açılmayacak kapı, çözülmeyecek sorun yok!
Sosyal medyada “Akademisyen Anne” hesabı ile yüzbinlerce anne babaya gelişim destek önerileri veren, çocuk gelişimi alanında ülkemizin en üretken ve değerli isimlerinden Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal’dan yepyeni bir seri: 
Hayat Dediğin…
Ne de olsa hayat dediğimiz, ortaya karışık!
 
Bu seriyle hayatın inişli çıkışlı yollarında birlikte ilerleyecek, nesiller arası iletişimden arkadaşlığa, okul hayatından maceraya, iyisiyle kötüsüyle her türlü duyguya ve duruma şahitlik edeceğiz. Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal’ın eğlenceli ve içten kalemi bu kez okul çocuğu Nefes karakteriyle vücut buluyor; bir çocuğun gözünden hayatın karşımıza neler çıkarabileceğini her kitapta farklı bir temayla irdeliyor.

Mesaj Gönder.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?